Zdrowa Pasja

Rejestracja i logowanie

Catering piknikowy / garden party

Cateringowa

OBSŁUGA IMPREZ W PLENERZE


Imprezy w plenerze mają swój oryginalny charakter. Bez względu na to czy organizowane jest ono w ogrodzie, jako piknik nad jeziorem czy na działce, to trudno je sobie wyobrazić bez czegoś smacznego do jedzenia.

Poczuj się gościem na własnym przyjęciu

Wychodząc z domu chcemy odpocząć od obowiązków bycia gospodarzem, nawet kiedy jesteśmy organizatorem spotkania. Dlatego, aby czuć się komfortowo przed i w trakcie zabawy warto zamówić gotowe potrawy z dowozem na miejsce.

Jedzenie na świeżym powietrzu smakuje wyjątkowo

Wszyscy wiemy doskonale, że na świeżym powietrzu apetyt wzrasta. Dlatego należy odpowiednio skomponować plenerowe menu. Najwygodniejszą i najbardziej odpowiednią formą jedzenia na zewnątrz są finger foody (mini przekąski do ręki). Tradycyjnym napojem ogrodowym są wielobarwne i wieloowocowe musy oraz lemoniady.

Menu jak z rajskiego ogrodu

Zrób prezent swoim gościom

Kto powiedział, że gospodarz nie może robić prezentów swoim gościom? Z przekąską jaką dasz im na pożegnanie, będą mogli dalej cieszyć się zarówno atmosferą, jak i smakiem Twojego przyjęcia.

Zamawiając u nas catering możesz również poprosić o odpowiednią ilość boksów z przekąskami na wynos. Taki prezent ucieszy każdego Twojego gościa.