Zdrowa Pasja

Rejestracja i logowanie

Catering na Twoją okazję

Cateringowa

OBSŁUGA SPOTKANIA, KTÓRE JEST TWOJĄ OKAZJĄ


Cokolwiek świętujesz, cokolwiek chcesz uczcić, każde spotkanie podkreśli dobry catering.

Catering bez ograniczeń

Jesteśmy w stanie przygotować jedzenie na każdą okazję i na każdą kieszeń. Dopasujemy się do Twoich oczekiwań i budżetu. Dowieziemy jedzenie w każde miejsce. Możemy tak dobrać menu do Twojego zamówienia, aby można było wygodnie jeść z każdym otoczeniu.

Catering dla osób wymagających

Jest wiele osób, które z powodu swoich problemów zdrowotnych zmuszone są do stosowania diet eliminacyjnych (bezglutenowa, bez laktozy, dieta dla osób z cukrzycą, insulinoopornością, hashimoto czy inną nietolerancją pokarmową. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam na przygotowanie potraw dopasowanych do wszystkich wymagań. Przygotowujemy również potrawy dla wegetarian, wegan i potrawy w wydaniu light czy fit.

Co zrobić aby goście wyszli z Twojego przyjęcia zadowoleni?

Oczywiście najważniejsza jest dobra atmosfera i udana zabawa. Dobrze jest aby gościom niczego nie zabrakło. Pomożemy Ci więc tak skomponować menu, aby nikt nie wyszedł od Ciebie głodny, ale też tak, abyś nie marnował niepotrzebnie jedzenia.

Możemy również przygotować odpowiednią ilość boksów z przekąskami na wynos. Taki prezent ucieszy każdego Twojego gościa.