Zdrowa Pasja

Rejestracja i logowanie

Catering na Twój event biznesowy

Cateringowa

OBSŁUGA EVENTÓW FIRMOWYCH


Celebrowanie mniejszych lub większych okazji ma pozytywny wpływ zarówno dla psychiki pracowników, jak i dla funkcjonowania firmy. Te dodatkowe okazje, których celem jest pogłębianie poczucia przynależności do danej grupy, pozwalają oderwać się od codziennej rutyny.

Zadowoleni pracownicy, bardziej zżyci ze sobą i firmą, lepiej oceniają pracodawcę i wykazują mniejszą skłonność do zmiany pracy. Wspólne rytuały i świętowanie pełnią w organizacjach ważną rolę kulturotwórczą i mają duży wpływ na pozytywny wizerunek pracodawcy na zewnątrz.

Celebrowanie sukcesów zawodowych

Celebrowanie sukcesów zawodowych powoduje, że pracownicy czują się docenieni i odczuwają większą satysfakcję z pracy. Pewną forma celebracji sukcesu jest przejście na emeryturę. Uczczenie tej okazji jest ważne zarówno dla bohatera wydarzenia, jak i dla jego współpracowników.

Mikołajki, walentynki, dzień kobiet, tłusty czwartek …

Kalendarz pełen jest tradycyjnych świąt silnie zakorzenionych w polskiej kulturze i kojarzących się z czasem spędzanym wspólnie. Warto wykorzystać te okazje także do celebracji w gronie firmowym.