Zdrowa Pasja

Rejestracja i logowanie

Catering na imprezy domowe

Cateringowa

OBSŁUGA IMPREZ W DOMU


Jest wiele powodów dla których organizowane są domówki czy prywatki. Spotykamy się aby świętować Imieniny czy z okazji Sylwestra. Bardzo popularne są tzw. Parapetówki czy ostatnio Baby Shower. Ale najczęstszym powodem spotkania jest sama chęć spotkania się w miłym towarzystwie.

Home Catering czyli jedzenie z dowozem do domu

Zamawiając Home Catering możemy w zupełności skoncentrować się na zabawie. Nie musimy się martwić o to, czy zdążymy na czas, czy potrawy będą udane i co zrobimy jeżeli coś się nie uda. Wybór menu zależy od naszej fantazji, a nie umiejętności kulinarnych.

Jedzenie, które jest ozdobą domowego przyjęcia

Nasz Home Catering jest ceniony nie tylko ze względu na to jak dobrze smakuje, ale również dlatego jak pięknie wygląda. Małe przestawki, przekąski i deserki są prawdziwą dekoracją. Niebanalne dania główne wzbudzą zainteresowanie największych smakoszy.

Co zrobić aby goście wyszli z Twojego przyjęcia zadowoleni?

Oczywiście najważniejsza jest dobra atmosfera i udana zabawa. Dobrze jest aby gościom niczego nie zabrakło. Pomożemy Ci więc tak skomponować menu, aby nikt nie wyszedł od Ciebie głodny, ale też tak, abyś nie marnował niepotrzebnie jedzenia.

Możemy również przygotować odpowiednią ilość boksów z przekąskami na wynos. Taki prezent ucieszy każdego Twojego gościa.