Chudnij ze Zdrową Pasją

Zdrowa Pasja wyróżnia się możliwością wcześniejszego spotkania z klientem, omówienia oczekiwań, celów oraz dobraniem odpowiedniej diety, ponieważ mamy 12 zestawów do wyboru. Złożone przeważnie z 5 dań, są dowożone do klienta przez 7 dni w tygodniu.

Istnieje możliwość wyboru np. cateringu wegetariańskiego, bezglutenowego i innych. Zestaw kids dla najmłodszych wyręczy rodziców w kuchni i zapewni zdrowy rozwój pociechy.

Istnieje też zestaw dla osób z insulinoopornością – klucz do sukcesu to niski indeks glikemiczny produktów – pozwala uniknąć skoków glukozy i napadów apetytu.

Bazą każdej diety jest zestaw Standard, do którego dodawane są lub wykluczane konkretne produkty. To co jemy w 70% wpływa na nasze zdrowie, wygląd, samopoczucie.

Warto wspomnieć, że mięsa i ryby przygotowywane są metodą sous-vide – sposób gotowania przez długi czas w kontrolowanej temperaturze, co zachowuje wartości odżywcze i aromat.

Stosowanie cateringu uczy zachowania regularności posiłków, zdrowych nawyków, które stają się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Może wyręczyć zapracowanych klientów z obowiązków w kuchni.

Redukcja wagi na bazie indywidualnej diety* szybkie rezultaty redukcji wagi, przy spożywaniu wyłącznie naszych zbilansowanych posiłków

*szczegóły ustalane są telefonicznie  tel: 500 054 082

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two + 14 =